Oznakowanie poziome – Kraków

Oznakowanie poziome jest przede wszystkim spotykane na drogach, gdzie pełni funkcję informacyjną lub ostrzegawczą oraz pozwala na odpowiednie kierowanie ruchem. Tak samo jak w przypadku ulicy, tak też różnego typu przestrzenie wymagają zastosowania tego typu znaków celem zapewnienia im funkcjonalności i bezpieczeństwa.

OFERTA
obrazek prezentujacy

Kraków – oznakowanie poziome dla przemysłu

Przestrzenie takie jak hale fabryczne i magazyny, na terenie których ma miejsce zarówno ruch pieszy, jak też maszynowy, wymagają odpowiedniego oznaczenia. Dlatego tak ważne jest oznakowanie poziome hal produkcyjnych. Kraków, jeden z większych ośrodków przemysłowych w Polsce, to miasto, gdzie tego rodzaju usługi są bardzo popularne. Prawidłowo wykonane oznakowania pozwalają wytyczyć tor jazdy urządzeń mechanicznych i zapewniają pracownikom możliwość bezpiecznego przemieszczania się.

Oznakowanie poziome magazynów – Kraków

Podobnie jak w przypadku hal produkcyjnych na terenie magazynów również obserwujemy jednoczesny ruch pieszych i maszyn. Istotne jest wytyczenie pasów ruchu, jak również miejsc postojowych czy stref zrzutu towaru. Poprzez wykorzystanie oznakowania poziomego możliwe jest stworzenie funkcjonalnej przestrzeni z uwzględnieniem zastosowania poszczególnych stref – takich jak strefa dokująca, składowa czy inne podobne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

505 189 131

Oznakowanie poziome miejsc parkingowych – Kraków

W przypadku tego rodzaju przestrzeni – zarówno parkingów otwartych, jak też podziemnych – niezbędne jest wytyczenie przede wszystkim miejsc postojowych. Drugim, istotnym elementem jest stworzenie pasów ruchu, które pozwolą na bezpieczne przemieszczanie się pojazdów. Tak samo ważne są przejścia dla pieszych. Poprzez odpowiednie umiejscowienie oznakowania poziomego parking stanie się przestrzenią przyjazną i bezpieczną, a jednocześnie bardzo funkcjonalną.

Oznakowanie poziome – usługi

Realizacja usług związanych z oznakowaniem poziomym wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, który pozwala na sprawne wykonanie pracy. Ważne jest także wykorzystanie odpowiedniego rodzaju kolorów. W celu stworzenia funkcjonalnej, odpowiednio oznakowanej przestrzeni wykorzystuje się jaskrawe, dobrze widoczne barwy, który pełnią funkcję informacyjną. Ma to znaczenie zwłaszcza w halach produkcyjnych czy magazynach. W przypadku parkingów najczęściej wykorzystywany jest kolor biały. Jednak dobór farby powinien być dostosowany do podłoża. Warto skorzystać z usług firmy, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu wykona fachowe oznakowanie poziome w perfekcyjny sposób – w każdym miejscu.